O nas

Pronature Holistic

Naturalna i Nowoczesna żywność dla zwierząt

 

Tworzone przez naturę, Pronature Holistic jest produkowane z wyśmienitych składników:

Pronature Jak wiemy to czym karmimy naszych ulubieńców ma zdecydowany wpływ na ich zdrowie, radość z życia i siłę. Pronature Holistic , wyjątkowo dobroczynny, jest inspirowany przez filozofię holistyczną i wsparty przez najaktualniejszą wiedzę na temat żywienia. Nasz zespół weterynarzy, biologów i producentów najwyższej klasy składników stworzył Pronature Holistic jako produkt w 100% naturalny oparty wyłącznie na najwyższej klasy organicznych składnikach.   

Producent karmy firma PLB to firma rodzinna, zajmująca się produkcją żywności dla zwierząt od ponad 40 lat. Pronature Holistic to marka stworzona w Kanadzie przez wysoko kwalifikowanych ekspertów żywieniowych z produktów najwyższej jakości.

Importerem w Polsce jest również firma rodzinna.

Mydbamy o Wasze zwierzęta:

  1. Jakość jest najważniejszaNowoczesna czysta produkcja w firmie która jako pierwsza wprowadziła system HCCP w produkcji karm dla zwierząt

  2. UczciwośćStaramy się udzielać najbardziej dokładnych informacji na temat oferowanych produktów.

  3. 100% satysfakcji Poza satysfakcją opiekunów istotna jest dla nas radość i zdrowie waszych pupili ponieważ to one jedzą przygotowane przez nas posiłki. Naszym celem jest dostarczenie Waszym ulubieńcom jak najbardziej zdrowego jedzenia aby dbać o ich kondycję i długowieczność !

 

Dowiedz się więcej o składnikach naszych karm »